ساخت و ساز غیر مجاز کاهش یافته است

چمران، رئیس شورای شهر تهران گفت: در ایام اخیر شاهد کاهش ساخت و ساز غیر مجاز بودیم.

به گزارش بازار، مهدی چمران در حاشیه صحن امروز شورای شهر تهران در خصوص برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز در روزهای اخیر تصریح کرد: پس از تذکرات مطرح شده، شاهد کاهش ساخت و ساز غیر مجاز بودیم. در منطقه پنج و محله مرادآباد عملیات تخریب صورت گرفت. امیدواریم برخورد با این ساخت و ساز در منطقه ۱۸ و ۱۹ با شدت و جدیت دنبال شود.

رئیس شورای شهر تهران همچنین گفت: استفاده از پارکینگ امیرکبیر در مرحله آزمایشی قرار دارد، اما این فضا آماده استفاده مردم است.

مهدی چمران اظهارداشت: این پارکینگ در منطقه حساسی است که می‌تواند خودروهای زیادی را پذیرش کند و باید به صورت عملیاتی آغاز به کار کند. مردم باید این پارکینگ را بشناسند تا از این فضا استفاده کنند. پارکینگ آماده استفاده مردم است.

وی در رابطه با فعالیت پارکینگ امیرکبیر خاطرنشان کرد: ممکن است پروژه مشکلاتی داشته باشد، چون در مرحله آزمایشی است و باید اشکالات برطرف شود، اما همانطور که گفته شد شرایط خاصی در این منطقه وجود دارد و نیمی از تونل امیرکبیر در این محدوده مسدود است.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران در ادامه با اعلام اینکه ادامه بزرگراه یادگار امام (ره) نیز آغاز شده و اقدامات در حال انجام است، یادآور شد: امیدواریم به نتایج خوبی در این طرح برسند. بنده بسیار امیدوارم و در آینده نیز بازدید خواهیم کرد که ببینیم پروژه در چه شرایطی قرار دارد. نیروها مشغول به کار هستند و هم در داخل پادگان جی و هم در بزرگراه شهید بروجردی اقدامات ادامه دارد. امید می‌رود بر اساس زمان بندی در دو سال آینده این پروژه بزرگ به نتیجه برسد.